Aydın Trafo Kompresör

Aydın Trafo Kompresör firması kaynak makinası imalatına 1960 yılında başlamıştır. Çanta kaynak makinaları konusunda ilklere imza atmayı başaran firma 57 yıllık sektör hayatına 1977 yılında pistonlu hava kompresörü ve 1998 yılında ise vidalı hava kompresörü daha sonrasında 2004 yılında yüksek basınçlı yıkama makinası üretimini katmıştır.

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 7.500 metrekarelik kapalı, toplamda 10.000 metrekare alan üzerine kurulu modern teknolojiler ile donatılmış üretim tesisinde hizmet sunmakta olan Aydın Trafo Kompresör çalışmalarına hız kesmeden günümüzde de devam etmektedir.

Geleceğe yönelik planlarını kusursuz bir şekilde yapmakta olan firma 500’ün üzerindeki bayisi ve satış noktası ile birlikte iç piyasaya hakim olmuştur. Fransa, Romanya, Fas, Güney Afrika ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin de yer aldığı 36 ayrı ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Aydın Trafo Kompresör, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için Türkiye çapında 100’ü aşkın yetkili teknik servis ve satış sonrası bakım hizmetleri alanında hızlı çözümler üreten firma ekonomik çözümler de sunmakta olan bir firmadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir