BSM Kompresör

BSM Kompresör firması faaliyetlerine ilk olarak 1996 yılında başlamıştır. Basınçlı hava sektöründe dünya lideri olma yolunda ilerleyen firmaların Ege bölgesi temsilciliği de aynı firma tarafından yapılmaktadır. Temsilciliklerde satış, mühendislik çözümler, bakım ve servis hizmetleri de yer almaktadır.

Basınçlı hava kompresörleri, havanın ve gazların ayrıştırılması, saflaştırılması, şartlandırılması ve basınçlandırılması konusunda hizmet sunmakta olan bir firmadır.

Dünya çapında isim yapmış olan en seçkin firmaların stratejik çözüm ortaklığı ve ürünleri ile hizmetlerine devam eden BSM Kompresör, Türkiye içerisinde pek çok farklı büyük projeye imza atmıştır.

Satış sonrası bakım ve teknik destek konusunda profesyonel ekibi ile hareket etmekte olan BSM Kompresör, tecrübeli teknik kadrosu ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ürün ve hizmetlerini daima müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre düzenleyen BSM Kompresör ekonomik çözümler arayan kişiler için ideal bir firmadır. İş ahlakı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmekte olan BSM Kompresör, sektör içerisindeki gelişmeleri takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir