Dalgakıran Kompresör

Dalgakıran Kompresör, 1965 senesinde İstanbul Karaköy’de 25 metrekare alan üzerine kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük endüstriyel kompresör firması ve ihracatçısı olan Dalgakıran Kompresör bugüne kadar sektör içerisinde yaptığı yeni yatırımlar ile toplamda 25 metrekarelik alanda İstanbul Sancaktepe’de üretimlerini yapmaya devam ediyor.

Uzman ekibi ile küreselleşmeye başlayan pazarda müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan Dalgakıran Kompresör, yurtiçindeki kendi organizasyonları ve distribütör ağı ile Türkiye çapında öncü firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Yurtdışında da Rusya, Ukrayna ve Almanya’da kendi şirketleri ile hizmet sunmakta olan Dalgakıran Kompresör, farklı lokasyonlarda satış ve dağıtım kanallarına sahiptir. Ulaşılması en güç bölgelere dahi geniş bir servis ağı ile ulaşan Dalgakıran Kompresör, yurtdışındaki sektöre yenilikçi bir marka olarak açılmıştır.

Dalgakıran Kompresör, %100 yerli bir sermaye ile kurulmuş olan ve ürünlerin gelişimini şirket bünyesinde yer alan Ar-Ge departmanları tarafından gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ilk Ar-Ge merkezini basınçlı hava teknolojileri alanında geliştirebilmek için çalışmalarını sürdürmekte olan firma kendi tasarımı olan ürünleri üretmeye devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir