Derindere Kompresör

Derindere Kompresör, 30 yılı aşkın süredir basıncı hava ve kompresörler konusunda Türkiye’de hizmet vermekte olan sektörün öncü firmaları arasında yer alıyor. Sektör içerisinde edindikleri tecrübelerin öncülüğünde çalışmalarını sürekli olarak genişleten Derindere Kompresör, kompresör bakımı ve onarımı gibi konularda da profesyonel hizmet sunmaktadır.

Basınçlı hava makineleri konusunda sanayi siteleri tekstil firmaları, hastaneler gibi pek çok farklı kurum ve kuruluş Derindere Kompresör’ün müşteri portföyünde yer alıyor.

7 gün 24 saat boyunca yurt içi bütün bölgelerde basınçlı hava kurutucuları, hava tankları ve pistonlu kompresör gibi alanlarda teknik destek sağlayabilen Derindere Kompresör, orjinal yedek parça temini de sağlamaktadır.

Kompresör satışı ve teknik destek konularında müşterilerine profesyonel çözüm üreten Derindere Kompresör, yüksek kalitede ve dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Yeniliklere açık olan firma güvenilir ve kalite standartlarına uyumlu hizmetleri ile ülkemizin yükselmeye devam eden markaları arasında yer alıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yenilikçi bakış açısı ve kalite anlayışı ile cevap vermeye devam eden Derindere Kompresör, sektörde fark yaratmayı başaran isimler arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir