Espa Kompresör

Espa Soğutma Elemanları San. ve Tic. Ltd Şti 1987 yılında faaliyetlerine başlayarak ısıtma, soğutma ve kompresör sektöründeki yerini almış olan bir firmadır. Kompresör ekipmanları ithalatı ve satışı yapmakta olan Espa, 30’u aşkın markayı ithal etmekte olan ve Türk sanayicisinin kullanımına sunan bir firmadır.

Uluslararası kalite standartlarında üretilen ürünlerin tamamı kalite sertifikalarına sahiptir. Firma kendi politikaları gereği, kalitesine inanmakta olduğu markalar ile çalışmakta ve o markaların ürünlerini ithal etmektedir. Türk üreticisinin kullanımına sundukları her bir ürün ile üreticilerin imalat kaliteleri de yükselmektedir.

İlk kurulduğu günden beri büyüyerek gelişmeye devam eden firma 2003 yılında İstanbul mağazasını da açarak sektör içerisinde daha aktif bir şekilde yer almaya başlamıştır. 2014 yılında İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesinde 4000 metrekarelik alandaki showroom, depolama alanı ve ürünlerinin montajı için fabrika alanı da Espa tarafından hizmete açılmıştır.

Satış danışmanlarının tamamını profesyonel makine mühendislerinden seçen Espa Kompresör, müşterilerine teknik destek konusunda da kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir