Komsan Kompresör

omsan Kompresör, faaliyetlerine 1963 yılında başlamış olan bir firmadır. Başarılı çalışmalara imza atmaya devam eden firma o yıllarda hızlı bir şekilde kalkınmakta olan ülkelerin gelişen sanayilerinde basınçlı hava üretiminin önemli bir nokta olduğunu bilerek çalışmalarını sürdürmüştür.

Aradan geçen uzun yıllar sonra kendi üretimleri olan 200 lt/dk strok hacimli ilk kompresörünü 60 m3/dk sk hacmine kadar uzanan geniş bir yelpazede üretmeye başlamıştır. 200.000’i aşkın kompresör imalatına imza atan firma teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Türk sanayisinin de gelişimine katkı sağlayan Komsan Kompresör, Türkiye’den yurtdışına marka ihraç etmeyi başaran ilk firmadır. USA, Kanada, Ortadoğu, Brezilya ve Güney Afrika’ya 80.000’e yakın kompresör ihracatı yapan firma günümüzdeki yüksek teknoloji ödülüne de sahip olmaya hak kazanmıştır.

Basınçlı hava konusunda ihtiyaç duyulabilecek bütün yan ekipmanları da geliştirmeyi sürdüren firma müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir