Lupamat Kompresör

Basınçlı hava ve kompresör sektöründe 40 yılı aşkın hizmet vermekte olan ve yer aldığı sektörde pek çok farklı yeniliğin öncüsü olan Lupamat Kompresör, faaliyetlerine ilk olarak 1968 yılında pistonlu kompresör üretimi ile başlamış bir firmadır.

Dirinler Ailesi bünyesine 200 yılında katılan firma Lupamat Grup bünyesinde yer alan şirketler ile yapılan anlaşmalar sonrasında üretim kalitesinde de ciddi bir yol kat etmiştir.

Grup bünyesinde 1952 yılında kurulan eksantrik-hidrolik pres imalatı yapan Dirinler Makine, CNC kolonlu işleme merkezleri ile CNC torna ve farklı amaçlara yönelik müşteriye özel imal edilen CNC makineleri üretimini de üstlenmiştir.

Dirinler Sanayi Makinaları üretiminin büyük bir kısmını rüzgar enerji sektörüne yönelik ihraç etmektedir. Dökme demir imalatı da yapan Dirinler Döküm firması da Lupamat Grup bünyesinde yer almaktadır.

Kendi bünyesinde barındırdığı personeli ile sektörde uzman olan dinamik bir takıma sahip firma, üretim ve kalite anlayışını aynı zamanda servis ve yedek parça konusunda da sergilemektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Lupamat Kompresör, Türkiye’de ilk kez imal ettiği pet şişe şişirme ve gıda tesisleri için geliştirilen 40 barlık yağsız kompresörü ile yurtiçi ve yurtdışı satışlarına da başlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir