Reka Kompresör

Reka Kompresör 1965 yılında faaliyetlerine başlamış olan bir firmadır. İlk yıllarda basınçlı hava ekipmanları konusuna ağırlık veren firma, ilerleyen yıllarda sektör içerisinde ilklere imza atarak pek çok firmaya örnek olmayı başarmış bir firmadır. Reka Kompresör firması bütün basınçlı hava ve ekipman ihtiyacı olan büyük sanayi kuruluşları, küçük ölçekli kuruluşlar ve atölyelere kadar hizmet sunmakta olan bir firmadır.

Firmaların ihtiyaçlarına profesyonel anlamda çözüm üretmekte olan Reka Kompresör daima müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır. Ekonomik çözümler sunmakta olan firma aynı zamanda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sessiz kompresörler, vidalı kompresörler ve diğer hava kompresörlerini sunmakta olan Reka Kompresör çeşitliliği ön planda tutan bir firmadır.

Hava tankları, hava kurutucuları ve hava filtreleri konusunda da profesyonel çözümler sunmakta olan Reka Kompresör, uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutan vizyonu geniş bir firmadır.

7 gün 24 saat müşteri servisine sahip olan firma satış öncesi ve sonrasında telefon ile size destek olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir