Tamsan Kompresör

Tamsan Kompresör, 1980 yılında Ankara’da kurulan ve hava kompresörleri imalatı yapmakta olan bir firmadır. Faaliyete geçtikleri ilk yıllarda pistonlu tip kompresörlerin imalatını yapan firma o dönemlerde üniversal tezgahlar, imalatı yapılan parçalar ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilgisayar kontrollü otomatik tip tezgahlara ve otomasyonel sistemlere geçiş yapmıştır.

8000 metrekarelik modern bir fabrikaya sahip olan Tamsan, sektörel talepleri hızlı bir şekilde algılayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Basınçlı hava ve kompresör sektöründeki gelişmeleri takip eden firma vidalı tip kompresörleri de üretmeye başlamıştır.

Türkiye genelinde geniş bir servis ağına sahip olan firma satış sonrası hizmet ağı sayesinde pek çok kullanıcıya kısa sürede etkili bir şekilde ulaşabilmektedir. TSEK ve uluslararası kalite sertifikası ISO 9001 belgesine sahip olan firma Avrupa kalite standartlarında çalışmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki etkinliğini her geçen gün daha da arttırmaya devam eden Tamsan, Türkiye’nin ekonomik gücünün gelişmesine de büyük katkı sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir