Tecom Kompresör

Tecom Basınçlı Hava Teknolojileri, basınçlı hava ve enerji verimliliği konusunda uzman bir ekip ile müşterilerine hizmet vermekte olan bir firmadır. Dinamik ve genç bir kadroya sahip olan firma enerji maliyetlerinizde %60 oranlarına kadar tasarruf edebilmenizi sağlar.

Basınçlı hava konusunda uzun yıllardır faaliyette olan Tecom, ülkemizin en önemli kompresör firmaları arasında yer alıyor. Rekabet gücümüzün en büyük engeli olan enerji açığımızı en aza indirmek için araştırmalar ve geliştirme çalışmaları yapan firma sektör içerisinde sürekli olarak kendisini geliştirerek çalışmalarına devam ediyor.

Sanayi kuruluşları ile ortak projeler yürüten Tecom, fabrikalarımızın daha verimli bir şekilde çalışabilmesi ve enerji tasarrufu elde edebilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Anahtar teslim projeler üreten Tecom, ilk olarak yapılabilecekleri tespit eder daha sonra tasarımını yapar ve hayata geçirir.

Enerji talebinin %50’si kadarını oluşturmakta olan sanayicilerin enerjilerini daha verimli kullanabilmesini sağlayan Tecom, basınçlı hava birim maliyetini yarı yarıya indirmekte olan bir firmadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir