Totem Kompresör

1948 yılında faaliyetlerine başlayan Totem A.Ş. 60 yılı aşkın süredir soğutma, ısıtma ve endüstriyel otomasyon alanlarında dünya lideri markaların mümessili ve distribütörü olarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Totem Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile sektöre giriş yapan firma mümessillik çalışmalarına Danfoss ile başlamış ve daha sonra Türkiye’de yeni gelişmekte olan kompresör sektörüne büyük destek sağlamayı başarmıştır.

1960 yılından sonra Türkiye’de de imalatı yapılmaya başlanan ev tipi buzdolaplarında ve ticari tip soğutucularda da kullanılan kompresörleri müşterilerine sunmakta olan Totem Kompresör, soğutma sanayiinde destek ve hizmetlerini sürdürerek aynı zamanda otomasyon alanında da sektör içerisinde daima en ön sıralarda yer almıştır.

Günümüzde hala gelişmeye devam eden Totem Kompresör, 1975 yılında Totem Isı Malzemeleri Anonim Şirketi olarak yeniden yapılanmıştır.

İstanbul Kıraç’ta  yer alan 6000 metrekarelik alana sahip deposu, fiktif alanı ve dağıtım alanlarına sahip olan Totem Kompresör, satış destek ekibi ile de müşterilerine hizmet sunmaya devam etmekte olan bir firmadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir