Zirve Kompresör

Kayseri’nin ilk kompresör üreticisi firması olan Zirve Kompresör, 1995 yılında başladığı faaliyetlerine müşterilerinin de desteğini alarak günümüzde hala devam etmektedir. Kayseri Merkeze bağlı olan Eski Sanayi Bölgesinde 50 metrekarelik bir alanda kurulan firma, kurulduğu ilk aylardan itibaren iş tecrübesini ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir.

Bayisi oldukları ve ülkemiz ile dünya çapında hatrı sayılır firmalardan olan Aydın Trafo Hava Kompresörleri ve PUMA Air Compressor ile birlikte Yiğitsan Kompresör tarafından da bayilik ve servislikler almıştır.

2009 yılında daha iyi hizmet verebilmek için bayisi olduğu firmaların da beklentileri kapsamında 150 metrekarelik mağazasını açan ve atölye bölümünü servis araçları ile donatan firma müşteri memnuniyetini bir adım daha öteye taşımıştır.

2011 ve 2012 yılları arasında bayilik ve servis hizmetlerine devam eden firma aynı zamanda ithalat hacminde de yükselme elde etmiştir. Erzurum, Tekirdağ, Van, Zonguldak ve Antalya gibi bölgelerde toptan ürün satışı yapmakta olan firma faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir